Oficjalnie: Troisi w Victory

Oficjalnie: Troisi w Victory
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Football Australia

Melbourne Victory wypożyczyło Jamesa Troisiego z Atalanty Bergamo.

25-latek tym samym wraca do ojczyzny. Urodzony w Adelajdzie Troisi do tej pory nie zadebiutował w A-League, gdyż z Australii wyjechał w wieku siedemnastu lat, aby zasilić Newcastle United. W pierwszym zespole angielskiego klubu jednak nie zadebiutował i w 2008 roku przeprowadził się do Turcji do Gençlerbirliği. Dobra forma poskutkowała transferem Kayserisporu, z którego ostatecznie w minionym roku trafił do Atalanty.
 
Co ciekawe, formalnie zawodnika zatrudnił Juventus, który jednak szybko oddał go do Atalanty na zasadzie współwłasności.
 
W Bergamo Troisi już nie imponował formą, w związku tym, mając na uwadze Mistrzostwa Świata w Brazylii, reprezentant Australii podpisał roczną umowę z Melbourne Victory. W turnieju kwalifikacyjnym do mundialu rozegrał zaledwie 62 minuty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy