Oficjalnie: Troisi w Victory

Oficjalnie: Troisi w Victory
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Football Australia

Melbourne Victory wypożyczyło Jamesa Troisiego z Atalanty Bergamo.

25-latek tym samym wraca do ojczyzny. Urodzony w Adelajdzie Troisi do tej pory nie zadebiutował w A-League, gdyż z Australii wyjechał w wieku siedemnastu lat, aby zasilić Newcastle United. W pierwszym zespole angielskiego klubu jednak nie zadebiutował i w 2008 roku przeprowadził się do Turcji do Gençlerbirliği. Dobra forma poskutkowała transferem Kayserisporu, z którego ostatecznie w minionym roku trafił do Atalanty.
 
Co ciekawe, formalnie zawodnika zatrudnił Juventus, który jednak szybko oddał go do Atalanty na zasadzie współwłasności.
 
W Bergamo Troisi już nie imponował formą, w związku tym, mając na uwadze Mistrzostwa Świata w Brazylii, reprezentant Australii podpisał roczną umowę z Melbourne Victory. W turnieju kwalifikacyjnym do mundialu rozegrał zaledwie 62 minuty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy