OFICJALNIE: Trzech komentatorów odchodzi z Canal+

OFICJALNIE: Trzech komentatorów odchodzi z Canal+ fot. sylv1rob1 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty | Michał Gutka | Paweł Grabowski

Przemysław Pełka rozstaje się po dziewięciu latach z redakcją sportową Canal+. Znanego polskiego komentatora będziemy mogli teraz usłyszeć i zobaczyć w Viaplay - przekonuje Maciej Siemiątkowski z „WP SportoweFakty”. Poza nim ze wspomnianą stacją rozstali się Michał Gutka oraz Paweł Grabowski.

Zakończenie sezonu w zdecydowanej większości europejskich lig sprzyja rozpoczęciu szeregu zmian w kadrach poszczególnych zespołów. Z tymi muszą się zmagać jednak nie tylko kluby piłkarskie, ale i redakcje sportowe przygotowujące się do startu transmisji kolejnej edycji różnych rozgrywek.

Tutaj możemy się spodziewać największej liczby zmian w strukturach Canal+ Sport z powodu utraty przez stację praw do Premier League w Polsce na rzecz Viaplay.

Platforma streamingowa rozpoczęła w związku z tym proces wyciągania najlepszych fachowców do opakowania u siebie angielskich zmagań. Wskazuje na to informacja opublikowana przez Macieja Siemiątkowskiego z „WP SportoweFakty” o opuszczeniu redakcji sportowej Canal+ przez Przemysława Pełkę na rzecz przejścia do wspomnianej stacji.

43-letni dziennikarz oraz komentator dał się poznać na przestrzeni ostatnich lat jako jeden z najbardziej cenionych fachowców zajmujących się Premier League w naszym kraju.

Poza nim szeregi Canal+ Sport opuszczają na pewno Michał Gutka oraz Paweł Grabowski, którzy poinformowali o tym fakcie za pośrednictwem oświadczeń opublikowanych na Twitterze. Można zakładać, że oni także nawiążą współpracę z Viaplay.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy