Oficjalnie: Trzech nowych piłkarzy Crotone

Oficjalnie: Trzech nowych piłkarzy Crotone
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: US Sassuolo

Gianmarco Ferrari, Diego Falcinelli oraz Marcello Trotta zostali nowymi zawodnikami Crotone.

Cała trójka dołącza do beniaminka Serie A z Sassuolo. Trafiają oni na Stadio Ezio Scida na zasadzie rocznego wypożyczenia z "Neroverdi".

Ferrari, który jest środkowym defensorem, wczoraj dopiero co podpisał kontrakt z ekipą ze Stadio Città del Tricolore. Crotone zainkasowało za niego cztery miliony euro, a piłkarz dodatkowo do końca sezonu będzie jeszcze reprezentować barwy zespołu, w którym odnosił największe sukcesy w karierze.

Falcinelli gra nominalnie jako środkowy napastnik bądź skrzydłowy, w przeszłości był juniorem Interu. Trotta ma natomiast za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Włoch, gra również głównie w ataku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy