OFICJALNIE: Trzech piłkarzy odchodzi ze Śląska

OFICJALNIE: Trzech piłkarzy odchodzi ze Śląska
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław poinformował, że Adam Kokoszka, Łukasz Madej i Sito Riera po zakończeniu sezonu opuszczą klub.

Umowy trójki zawodników ze Śląskiem wygasają 30 czerwca tego roku i wiadomo już, że nie zostaną one przedłużone.

Dla Kokoszki i Madeja nie były to pierwsze przygody z wrocławskim klubem. Obaj grali w nim już wcześniej, a powtórnie trafili do niego odpowiednio w 2015 i 2016 roku. Ten pierwszy z powodu kontuzji nie zanotował w tym sezonie ani jednego występu w koszulce Śląska. Łączny dorobek 31-letniego obrońcy w jego barwach to z kolei 120 spotkań, pięć bramek i dwie asysty.

Madej w kończących się rozgrywkach pojawiał się na ekstraklasowych murawach 21 razy. W sumie 36-letni skrzydłowy ma na koncie 122 mecze rozegrane dla Śląska (osiem bramek i 12 ostatnich podań).

Riera zawitał do naszego kraju w 2016 roku. Od tamtej pory 31-letni hiszpański pomocnik zaliczył 46 występów, w których ośmiokrotnie asystował przy trafieniach kolegów z zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy