OFICJALNIE: Trzech zawodników opuszcza Miedź Legnica

OFICJALNIE: Trzech zawodników opuszcza Miedź Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o rozstaniu z Kornelem Osyrą, Mateuszem Szczepaniakiem i Tomislavem Božiciem.

Pierwszy z wymienionych piłkarzy występował w Legnicy od lipca 2017 roku. Łącznie rozegrał dla tego zespołu 40 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola.

O jego względy zabiega obecnie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Drugi z zawodników dołączył do Miedzi w sierpniu 2018 roku. Od tamtej pory zanotował w barwach tej ekipy 20 ligowych występów. Na jego dorobek złożyły się trzy bramki oraz jedna asysta.

Ostatni z graczy podobnie jak Osyra reprezentował barwy pierwszoligowca od lipca 2017 roku. W poprzednich rozgrywkach w kilku meczach pełnił nawet rolę kapitana.

Miniony sezon zakończył z 19 spotkaniami na koncie. Jego najbliższa przyszłość nie jest znana.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy