OFICJALNIE: Trzech zawodników opuszcza Miedź Legnica

OFICJALNIE: Trzech zawodników opuszcza Miedź Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o rozstaniu z Kornelem Osyrą, Mateuszem Szczepaniakiem i Tomislavem Božiciem.

Pierwszy z wymienionych piłkarzy występował w Legnicy od lipca 2017 roku. Łącznie rozegrał dla tego zespołu 40 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola.

O jego względy zabiega obecnie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Drugi z zawodników dołączył do Miedzi w sierpniu 2018 roku. Od tamtej pory zanotował w barwach tej ekipy 20 ligowych występów. Na jego dorobek złożyły się trzy bramki oraz jedna asysta.

Ostatni z graczy podobnie jak Osyra reprezentował barwy pierwszoligowca od lipca 2017 roku. W poprzednich rozgrywkach w kilku meczach pełnił nawet rolę kapitana.

Miniony sezon zakończył z 19 spotkaniami na koncie. Jego najbliższa przyszłość nie jest znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy