Oficjalnie: Trzech zawodników opuszcza Termalicę

Oficjalnie: Trzech zawodników opuszcza Termalicę
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Tomasz Foszmańczyk, Sebastian Nowak i Andrzej Witan w przyszłym sezonie nie będą występować w Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

30-letni Foszmańczyk był zawodnikiem "Słoni" od 2013 roku. W poprzednim sezonie Ekstraklasy rozegrał 26 spotkań, w których zdobył dwie bramki. Pomocnik w rozmowie ze "Sportowymi Faktami" przyznał, że otrzymał już kilka propozycji z innych klubów i najprawdopodobniej pozostanie w Polsce.

Z małopolskim zespołem żegnają się także dwaj bramkarze: Sebastian Nowak (występował w Niecieczy od 2011 roku, autor pierwszej w historii Ekstraklasy bramki z gry zdobytej przez golkipera) oraz Andrzej Witan, który trafił do Termaliki latem 2015 roku.

Przypomnijmy, że nowym szkoleniowcem Bruk-Betu został dziś Czesław Michniewicz, który w poprzednim sezonie prowadził Pogoń Szczecin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy