OFICJALNIE: Trzy transfery Frosinone

OFICJALNIE: Trzy transfery Frosinone
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Frosinone Calcio

Frosinone Calcio poinformowało o pozyskaniu trzech nowych piłkarzy - Marcelo Trotty, Stefana Simicia i Federico Vivianiego.

Beniaminek nie spisuje się w tym sezonie najlepiej i na tym etapie rozgrywek jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Aby jednak zmienić położenie drużyny w ligowej tabeli, działacze zdecydowali się na pozyskanie trzech nowych zawodników.

Zespół Marco Baroniego został wzmocniony przez Marcello Trottę, Stefana Simicia i Federico Vivianiego.

Pierwszy ze wspomnianych piłkarzy to środkowy napastnik, który ma za sobą niezbyt udaną rundę jesienną. W barwach Sassuolo zdołał rozegrać na ligowych boiskach zaledwie pięć minut, co spowodowało, że zdecydował się na przeprowadzkę do Frosinone.

Zarówno szczegóły transakcji, jak i warunki umowy indywidualnej nie są znane.

Kolejny ze sprowadzonych zawodników to młody Czech. Jego nominalną pozycją jest środek obrony. Do 19 siły Serie A przenosi się na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Simič rozegrał w rundzie jesiennej tylko jedno spotkanie w szeregach pierwszego zespołu. Miało to miejsce w Lidze Europy przy okazji starcia z Dudelange. Górą był wówczas Milan.

Ostatni z graczy, którzy zostali sprowadzeni do ekipy outsidera to Federico Viviani. Defensywny pomocnik od lipca 2017 roku jest związany ze SPAL, z którego teraz został wypożyczony.

Oba podmioty ustaliły, że 26-latek spędzi w drużynie beniaminka czas do 30 czerwca 2019 roku. Ponadto Frosinone zastrzegło sobie możliwość wykupienia tego zawodnika po wspomnianym okresie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy