OFICJALNIE: Trzy transfery Lecce

OFICJALNIE: Trzy transfery Lecce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Lecce

Lecce poinformowało o pozyskaniu Jewhena Szachowa, Romario Benzara oraz Gabriela.

Po awansie do Serie A władze beniaminka postanowiły sięgnąć głębiej do portfela. Dlatego też w ostatnich dniach pozyskano trzech nowych piłkarzy. Są to Jewhen Szachow, Romario Benzar oraz Gabriel.

Pierwszy z zawodników ma za sobą udany sezon w PAOK-u Saloniki. Teraz spróbuje swoich sił we Włoszech. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2021 roku. Środkowy pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 40 meczów. Na jego dorobek złożyło się pięć bramek oraz dwie asysty.

Kolejny z pozyskanych graczy trafia do beniaminka z rumuńskiego FCSB. Umowę parafował do 30 czerwca 2022 roku. Jego poprzedni pracodawca zarobił na tym transferze dwa miliony euro. Prawy obrońca zanotował w minionych rozgrywkach 22 ligowe występy. W tym czasie zaliczył pięć asyst.

Ostatni z pozyskanych piłkarzy przeprowadza się do Lecce z Perugii Calcio. Z nowym klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku. Bramkarz rozegrał w poprzednim sezonie rozegrał 36 meczów w Serie B.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy