Oficjalnie: Tshibamba zagra w Bułgarii

Oficjalnie: Tshibamba zagra w Bułgarii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Botew Płowdiw

Joël Tshibamba został nowym zawodnikiem Botewu Płowdiw.

27-letni napastnik w ostatnim czasie bronił barw AE Larissa, do której wrócił po dwuletnim pobycie w FC Vestsjælland. Polskim kibicom pochodzący z DR Konga zawodnik kojarzy się z występami w Arce Gdynia oraz Lechu Poznań. Na polskich boiskach grał w latach 2010-2011 i w tym czasie rozegrał 23 spotkania w Ekstraklasie, w których zdobył pięć bramek.

Po opuszczeniu Polski przeniósł się do Larissy i występował tam do 2013 roku. Następnie przeniósł się do Chin, a konkretnie do Henan Jianye. Teraz został zaprezentowany jako nowy zawodnik Botewy Płowdiw, z którym związał się dwuletnim kontraktem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy