Oficjalnie: Tshibamba zagra w Bułgarii

Oficjalnie: Tshibamba zagra w Bułgarii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Botew Płowdiw

Joël Tshibamba został nowym zawodnikiem Botewu Płowdiw.

27-letni napastnik w ostatnim czasie bronił barw AE Larissa, do której wrócił po dwuletnim pobycie w FC Vestsjælland. Polskim kibicom pochodzący z DR Konga zawodnik kojarzy się z występami w Arce Gdynia oraz Lechu Poznań. Na polskich boiskach grał w latach 2010-2011 i w tym czasie rozegrał 23 spotkania w Ekstraklasie, w których zdobył pięć bramek.

Po opuszczeniu Polski przeniósł się do Larissy i występował tam do 2013 roku. Następnie przeniósł się do Chin, a konkretnie do Henan Jianye. Teraz został zaprezentowany jako nowy zawodnik Botewy Płowdiw, z którym związał się dwuletnim kontraktem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy