Oficjalnie: Tshibamba zagra w Bułgarii

Oficjalnie: Tshibamba zagra w Bułgarii fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Botew Płowdiw

Joël Tshibamba został nowym zawodnikiem Botewu Płowdiw.

27-letni napastnik w ostatnim czasie bronił barw AE Larissa, do której wrócił po dwuletnim pobycie w FC Vestsjælland. Polskim kibicom pochodzący z DR Konga zawodnik kojarzy się z występami w Arce Gdynia oraz Lechu Poznań. Na polskich boiskach grał w latach 2010-2011 i w tym czasie rozegrał 23 spotkania w Ekstraklasie, w których zdobył pięć bramek.

Po opuszczeniu Polski przeniósł się do Larissy i występował tam do 2013 roku. Następnie przeniósł się do Chin, a konkretnie do Henan Jianye. Teraz został zaprezentowany jako nowy zawodnik Botewy Płowdiw, z którym związał się dwuletnim kontraktem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy