OFICJALNIE: Utalentowany pomocnik opuszcza Bayern Monachium. Wypożyczenie z... ekskluzywną opcją wykupu

OFICJALNIE: Utalentowany pomocnik opuszcza Bayern Monachium. Wypożyczenie z... ekskluzywną opcją wykupu fot. uslatar / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rangers FC

Malik Tillman spędzi najbliższy sezon w Rangers FC w ramach wypożyczenia z Bayernu Monachium.

Utytułowana szkocka drużyna osiągnęła pełne porozumienie i zrealizowania tymczasowy transfer dwukrotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych.

Transakcja z udziałem Malika Tillmana odbyła się na zasadzie rocznego wypożyczenia z Bayernu z zawartą... ekskluzywną opcją wykupu.

- Jestem bardzo podekscytowany podpisaniem kontraktu z Rangersami i nie mogę się doczekać rozpoczęcia tej przygody. To dla mnie nowe wyzwanie w ogromnym klubie z fantastycznymi kibicami i nie mogę się doczekać nadchodzącego sezonu - powiedział Amerykanin.

- Cieszymy się, że spośród wielu opcji Malik zdecydował się zostać graczem Rangersów. To utalentowany młody człowiek, nad którego sprowadzeniem pracowaliśmy od kilku tygodni. Nie tylko cieszymy się, że możemy powitać go w nadchodzącym sezonie, ale także z powodu zapewnienia sobie ekskluzywnej opcji wykupu z Bayernem Monachium - dodał dyrektor sportowy Ross Wilson.

Ofensywny pomocnik przechodził w minionych latach poszczególne szczeble w strukturach „Bawarczyków”, co umożliwiło mu dostanie się do seniorskiej kadry zespołu przed startem ostatnich rozgrywek.

20-letnim piłkarz rozegrał siedem spotkań dla pierwszej drużyny aktualnego mistrza Niemiec i zdobył w nich bramkę.

Dużo więcej okazji do wykazania się prezentowanymi umiejętnościami w czwartoligowych rezerwach, gdzie zanotował cztery trafienia oraz cztery asysty w piętnastu występach.

Tillman jest piątym letnim wzmocnieniem Rangersów. Przed nim szeregi szkockiego klubu zasilili Rabbi Matondo, Antonio Čolak, Tom Lawrence oraz John Souttar.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy