Oficjalnie: Vadócz w Perth Glory

Oficjalnie: Vadócz w Perth Glory
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Perth Glory FC

Krisztián Vadócz został nowym zawodnikiem Perth Glory FC.

Doświadczony pomocnik po przejściu testów medycznych podpisał z australijskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu Hyundai A-league.

Przypominamy, że Vadócz od września minionego roku reprezentował barwy Deportivo Alavés. 30-latek od tego czasu zdążył rozegrać dla tego zespołu zaledwie cztery spotkania.

Warto także dodać, że były piłkarz takich ekip jak Budapeszt Honvéd, Auxerre, Motherwell, NEC, Osasuna, Odense, FC Pune City oraz Grasshoppers ma na swoim koncie 40 występów w reprezentacji narodowej Węgier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy