Oficjalnie: Vágner Love zmienia pracodawcę

Oficjalnie: Vágner Love zmienia pracodawcę
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Alanyaspor

Vágner Love został nowym zawodnikiem Alanyasporu.

32-latek nie mógł liczyć na regularne występy w szeregach AS Monaco. Teraz po przejściu obligatoryjnych testów medycznych przeszedł do klubu z Turcji i podpisał z nim dwuletnią umowę.

Love zdobył Mistrzostwo Brazylii w poprzednim sezonie z Corinthians, po czym opuścił ten klub na rzecz drużyny z Księstwa. Olbrzymia konkurencja w linii ataku sprawiła, że nie mógł on wywalczyć stałego miejsca w wyjściowej jedenastce.

Alanyaspor jest obecnie beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej w Turcji. W obecnym sezonie zdobyli trzy punkty w dwóch meczach.

Oba kluby nie podały do informacji publicznej wysokości tego transferu, jednak eksperci wyceniają kartę zawodniczą Love'a na około trzy miliony euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy