Oficjalnie: Valbuena w Lyonie

Oficjalnie: Valbuena w Lyonie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Olympique Lyon

Mathieu Valbuena jest nowym zawodnikiem Olympique Lyon.

Reprezentant Francji podpisał trzyletnią umowę i założy koszulkę z numerem "19". Dynamo Moskwa, jego dotychczasowy pracodawca, dostanie w ramach transakcji pięć milionów euro.

- Reprezentacja Francji, to mnie napędza. EURO 2016 jest dla mnie bardzo ważnym turniejem. W Lyonie dostanę szansę gry w Lidze Mistrzów, tak jak kiedyś w Marsylii. 

- Oferta Lyonu była najbardziej konkretna. Lyon ma bardzo dobry zespół, z wieloma młodymi talentami. Widzę tam też miejsce dla siebie. Przychodzę tutaj, mając wiele osobistych celów - powiedział 30-letni skrzydłowy.

Mocno wypowiedział się też prezydent Jean Michel Aulas. - Byliśmy w sytuacji podobnej do Arsenalu - nie mogliśmy wydawać z powodu budowy nowego stadionu. Przyszłość jednak należy do Lyonu. Poczynione inwestycje bardzo nam w tym pomogą.

Na konferencji potwierdzone też zostały bardzo zaawansowane rozmowy na temat transferów Nicolasa N'Koulou i Mapou Yanga-Mbiwa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy