Oficjalnie: Valencia na dłużej w Manchesterze United

Oficjalnie: Valencia na dłużej w Manchesterze United
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Manchester United

Manchester United poinformował o przedłużeniu umowy Antonio Valencii.

Ekwadorczyk został kupiony przez „Czerwone Diabły” w 2009 roku z Wigan Athletic. W obecnych rozgrywkach 31-latek rozegrał 43 spotkania, w których zdobył jedna bramkę i miał sześć asyst. Wychowanek El Nacional będzie występował w ekipie z Old Trafford do końca czerwca 2019 roku.

- Manchester United jest obecny w moim życiu od 2009 roku i jestem absolutnie zachwycony podpisaniem nowej umowy. W środowy wieczór zdobyliśmy jedyne trofeum, którego ten klub nigdy nie miał i było dla mnie wielkim honorem, że byłem kapitanem w finale tych rozgrywek. Chciałbym podziękować menadżerowi za pewność siebie daną mi w tym sezonie i jestem pewien, że w przyszłym roku będziemy walczyć na wszystkich frontach. Chciałbym również podziękować mojej rodzinie, kolegom z drużyny i, oczywiście, kibicom za ich niesamowite wsparcie – powiedział Valencia.

- Nie jest tajemnicą, że byłem dużym zwolennikiem talentu Antonio na długo przed przyjściem do klubu. Wiedziałem, jakim jest wspaniałym zawodnikiem i nie zawiódł mnie. W każdym razie, nie wyobrażałem sobie jednak, jak fantastycznym jest człowiekiem. Wiem, że mówiłem to już wcześniej, ale naprawdę w to wierzę. To duży zaszczyt, że mamy w zespole tak wspaniałego piłkarza i człowieka. Jestem szczęśliwy, że przedłużył swój kontrakt – powiedział Mourinho.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy