OFICJALNIE: Vedran Dalić w Zagłębiu Sosnowiec

OFICJALNIE: Vedran Dalić w Zagłębiu Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Vedran Dalić to nowy zawodnik Zagłębia Sosnowiec. Klub poinformował o tym transferze w środowe popołudnie.

Prowadzone przez Kazimierza Moskala Zagłębie Sosnowiec ma za sobą przeciętny sezon. Udało się wprawdzie utrzymać, ale siedemnaste miejsce to zapewne nie szczyt marzeń tamtejszych działaczy.

Fani mają jednak nadzieję, że w przyszłym sezonie zespół nawiąże do sukcesów z ostatnich lat i włączy się do walki o Ekstraklasę. Do tego potrzebne są jednak wzmocnienia.

Działacze uznali, że na szczególną uwagę zasługuje formacja defensywna. Z tego powodu w środę poinformowano o pozyskaniu nowego obrońcy.

NK BSK Bijelo Brdo na Zagłębie Sosnowiec zamienił Vedran Dalić.

25-latek przenosi się do pierwszoligowca w ramach wolnego transferu. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Urodzony w Zagrzebiu zawodnik rozegrał w poprzednim sezonie na zapleczu chorwackiej ekstraklasy 31 spotkań. Strzelił w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy