Oficjalnie: Veretilo w Podbeskidziu

Oficjalnie: Veretilo w Podbeskidziu
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Oleg Veretilo został nowym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

27-latek jest Białorusinem, ma na koncie 14 występów w narodowej reprezentacji. Przez ostatnie dziewięć lat był zawodnikiem Dynama Mińsk, którego jest wychowankiem. Nowy nabytek "Górali" jest bocznym obrońcą, mogącym występować zarówno na lewej, jak i prawej stronie defensywy.

W trwającym sezonie Veretilo zaliczył siedem występów w Dynamie, w tym pięć w Lidze Europy. Regularnie grał też w podstawowym składzie podczas rozgrywek ligi białoruskiej (obowiązuje w niej system wiosna-jesień).

Obrońca związał się z Podbeskidziem umową do końca tego sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy