OFICJALNIE: Verratti zawieszony!

OFICJALNIE: Verratti zawieszony!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: LFP

Ligue de Football Professionnel podjęła decyzję o zawieszeniu Marco Verrattiego.

W czwartek 24 sierpnia odbyło się zebranie Komitetu Dyscyplinarnego Ligue de Football Professionnel (LFP), które podejmowało decyzje w sprawie kontrowersyjnych sytuacji w ostatniej kolejce Ligue 1 i Ligue 2. Podczas zebrania zdecydowano o zawieszeniu Marco Verrattiego na trzy spotkania. 

Włoski pomocnik otrzymał w niedzielę podczas spotkania z Toulouse dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną. Wychowanek Pescary miał wówczas obrazić sędziego, Amauryego Delerue’a. W konsekwencji piłkarz opuści spotkania z AS Saint-Étienne, FC Metz oraz Olympique’iem Lyon i będzie po raz kolejny do dyspozycji Unaia Emeryego dopiero w siódmej kolejce Ligue 1.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy