OFICJALNIE: Vitão w Szachtarze Donieck

OFICJALNIE: Vitão w Szachtarze Donieck fot. Szachtar
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Szachtar Donieck

Szachtar Donieck pozyskał w poniedziałek Vitão.

Kapitana reprezentacji Brazylii do lat 20 był w ostatnich tygodniach rozchwytywany przez kluby ze Starego Kontynentu. Mówiło się o nim między innymi w kontekście przeprowadzki do Barcelony.

Defensor zdecydował się jednak na transfer do innego klubu. Po wspomnianego zawodnika sięgnął Szachtar Donieck, który od kilku tygodni poszukiwał wzmocnień w obronie.

Mistrzowie Ukrainy pozyskali go definitywnie i zapłacili za niego drużynie Palmeiras cztery miliony euro. Umowa indywidualną piłkarz podpisał do 30 czerwca 2024 roku.

Vitão ma na swoim koncie 14 występów w reprezentacji Brazylii do lat 20.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy