OFICJALNIE: Vorm zakończył karierę

OFICJALNIE: Vorm zakończył karierę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Instagram| Michel Vorm

Michel Vorm poinformował opinię publiczną o zakończeniu kariery zawodniczej.

37-latek od lipca pozostawał bez przynależności klubowej, po tym, jak nie zdecydował się na przedłużenie umowy z Tottenhamem.

W ostatnich godzinach golkiper podjął decyzję o zakończeniu kariery zawodniczej. Poinformował o niej za pośrednictwem Instagrama.

„Jako małe dziecko nie wyobrażałem sobie, że będę miał okazję grać dla Utrechtu. Podpisałem jednak z tym klubem pierwszy profesjonalny kontrakt i wszystko ruszyło. Później grałem też w Premier League. Możliwość występowania tam dawała mi ogromne pole do rozwoju. Jestem wdzięczny, że mogłem grać dla tak świetnych klubów. Być częścią ich historii to coś niesamowitego i wspaniałego. To samo sukcesy w reprezentacji” - napisał.

Vorm to wychowanek Utrechtu. W swojej karierze był też związany między innymi ze Swansea City oraz Tottenhamem.

Łącznie rozegrał w Premier League ponad 100 spotkań. W tym czasie udało mu się zachować 32 czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy