Oficjalnie: Wakaso w Las Palmas

Oficjalnie: Wakaso w Las Palmas
Redakcja
Redakcja
Źródło: UD Las Palmas

Mubarak Wakaso został wypożyczony do UD Las Palmas.

Pierwotnie to nie beniaminek Primera División, a saudyjski Al-Ittihad Dżudda miał być kolejnym klubem w karierze 25-letniego pomocnika. Ostatecznie ten temat upadł, gdyż na przeszkodzie stanęli agenci Mubaraka i ten zmuszony był wrócić do Rubina Kazań.

Włodarze "Tatarów" od dawien dawna chcieli sprzedać tego zawodnika. Już w poprzednim sezonie był wypożyczony do Celtiku Glasgow, a teraz na tej samej zasadzie będzie występował w Las Palmas. Hiszpańska ekipa wypożyczyła go na rok, gwarantując sobie w umowie prawo pierwokupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy