OFICJALNIE: Walker-Peters na stałe w Southampton

OFICJALNIE: Walker-Peters na stałe w Southampton
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Southampton

Kyle Walker-Peters został zaprezentowany jako nowy zawodnik Southampton.

23-latek został w styczniu wypożyczony z Tottenhamu do Southampton. W nowym miejscu spisywał się przeciętnie, ale mimo to działacze postanowili go wykupić.

Walker-Peters przenosi się do zespołu prowadzonego przez Ralpha Hasenhüttla na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Stołeczny zespół zarobił na nim blisko 12 milionów funtów.

Prawy defensor będzie rywalizował o miejsce w składzie z Yanem Valerym.

Urodzony w Londynie piłkarz rozegrał w minionym sezonie łącznie 15 meczów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy