OFICJALNIE: Walker-Peters na stałe w Southampton

OFICJALNIE: Walker-Peters na stałe w Southampton
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Southampton

Kyle Walker-Peters został zaprezentowany jako nowy zawodnik Southampton.

23-latek został w styczniu wypożyczony z Tottenhamu do Southampton. W nowym miejscu spisywał się przeciętnie, ale mimo to działacze postanowili go wykupić.

Walker-Peters przenosi się do zespołu prowadzonego przez Ralpha Hasenhüttla na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Stołeczny zespół zarobił na nim blisko 12 milionów funtów.

Prawy defensor będzie rywalizował o miejsce w składzie z Yanem Valerym.

Urodzony w Londynie piłkarz rozegrał w minionym sezonie łącznie 15 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy