Oficjalnie: Wasilewski opuszcza Leicester City

Oficjalnie: Wasilewski opuszcza Leicester City
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leicester City

Leicester City poinformowało o zakończeniu współpracy z Marcinem Wasilewskim.

Rozstanie nieco wcześniej zapowiedział na swoim Instagramie sam 36-latek, który opublikował wyjaśniający całą sprawę wpis. Teraz wszystko zostało potwierdzone przez Leicester. „Lisy” oficjalnie poinformowały, że umowa Polaka, która wygasa 30 czerwca, nie zostanie przedłużona.


- W imieniu wszystkich pracowników i kibiców naszego klubu chciałem podziękować Marcinowi za wszystko, co dla niego zrobił. To niezwykła osoba. Budzi szacunek u każdego, kto go spotka Dzieje się tak zarówno ze względu na jakość wykonywanej przez niego pracy, jak i jego charakter. On zawsze będzie miło widziany na King Power Stadium - powiedział wiceprezes Leicester, Aiyawatt Srivaddhanaprabha.

„Wasyl” trafił na Wyspy w 2013 roku, kiedy to przeniósł się do Leicester z Anderlechtu. W trakcie swojej przygody na King Power Stadium rozegrał w sumie 77 meczów, notując dwie bramki i tyle samo asyst. Polak miał wielki udział w awansie „Lisów” do Premier League. W niej z czasem grywał coraz mniej, ale sumując wszystkie jego zasługi, miał wielki skład w zeszłoroczne mistrzostwo Anglii.


Co ważne, w oświadczeniu Leicester możemy przeczytać, że Wasilewski po odejściu z King Power Stadium zamierza kontynuować swoją karierę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy