Oficjalnie: Wasiluk odchodzi z Wrocławia

Oficjalnie: Wasiluk odchodzi z Wrocławia
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Śląsk Wrocław | Transfery.info

Śląsk Wrocław poinformował o rozwiązaniu za porozumieniem stron umowy z Markiem Wasilukiem.

26-letni obrońca spędził we Wrocławiu dwa sezony, w czasie których rozegrał 26 spotkań, trzykrotnie wpisując się na listę strzelców. Do swoich osiągnięć może zapisać zdobycie mistrzostwa Polski, triumf w krajowym Superpucharze, a także brązowy medal za trzecie miejsce w Ekstraklasie na zakończenie ostatniego sezonu. 

- We Wrocławiu spędziłem fantastyczne chwile. Dziękuję za to kibicom, kolegom z drużyny oraz trenerom. Nadal będę trzymał kciuki za Śląsk - powiedział Marek Wasiluk.

Wychowanek Jagiellonii trafił do Śląska z Cracovii, gdzie spędził najlepszy etap w swojej karierze. Swego czasu ze względu na świetne warunki fizyczne, 196 cm wzrostu, wróżono mu zrobienie dużej kariery, a także przymierzano do reprezentacji Polski. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy