OFICJALNIE: Wasiluk w Chrobrym

OFICJALNIE: Wasiluk w Chrobrym
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chrobry Głogów

Marek Wasiluk podpisał kontrakt z Chrobrym Głogów.

Obrońca od 2014 roku był związany z Jagiellonią Białystok. W barwach tej ekipy wystąpił łącznie w 68 meczów, w których zdobył jednego gola. Ostatni sezon był jednak dla Wasiluka trudny.

Urodzony w Białymstoku Wasiluk jest wychowankiem Jagiellonii. Po raz pierwszy opuścił ją w 2008 roku na rzecz Cracovii, wrócił po sześciu latach, w międzyczasie występując też w Śląsku Wrocław i Widzewie Łódź.

W ostatnim sezonie zagrał przez zaledwie siedem minut w trzech meczach. Wszystko przez poważną kontuzję kolana - zerwanie więzadeł, nie pierwszy zresztą raz w jego karierze.

To jednak nie odstraszyło potencjalnych nabywców. Po defensora zgłosił się Chrobry Głogów, który podpisał z zawodnikiem dwuletni kontrakt. 

Warto dodać, że Wasiluk jest pierwszym letnim wzmocnieniem  prowadzonej przez Grzegorza Nicińskiego ekipy, która poprzedni sezon zakończyła na dziesiątym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy