Oficjalnie: Wasiluk w Cracovii

Oficjalnie: Wasiluk w Cracovii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cracovia

Marek Wasiluk po rozwiązaniu umowy ze Śląskiem Wrocław zdecydował się, jako wolny zawodnik zasilić szeregi Cracovii.

26-letni obrońca podpisał z drużyną z Krakowa roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Wychowanek Jagiellonii Białystok od sezonu 2011/12 reprezentował barwy Śląska Wrocław, z którym zdobył tytuł Mistrza Polski.

Wasiluk w swojej profesjonalnej karierze grał już w Cracovii w latach 2008-11. Łącznie w ekipie popularnych "Pasów" wystąpił 52 razy i zdobył jedną bramkę oraz zaliczył jedną asystę.

Jego powrót do klubu z Krakowa z pewnością jest dobrą informacją dla trenera Stawowego, który teraz będzie miał większe pole manewru przy wyborze pary stoperów na kolejne ligowe spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy