OFICJALNIE: Watts dołącza do Houston Dynamo

OFICJALNIE: Watts dołącza do Houston Dynamo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Houston Dynamo

Houston Dynamo ogłosiło zakontraktowanie Jareda Wattsa.

26-latek dołączył do nowego klubu na zasadzie transferu definitywnego. Transakcja pochłonie 100 tysięcy dolarów.

Obrońca od stycznia 2014 roku reprezentował barwy Colorado Rapids. W szeregach tego zespołu rozegrał łącznie 78 spotkań. Na jego dorobek składa się jeden gol i cztery asysty.

- Jared jest stabilnym zawodnikiem, który zapewni nam większe pole manewru. Może występować zarówno na środku obrony, jak i na pozycji defensywnego pomocnika. Ma świetną osobowość. Jego obecność może przynieść nam wiele korzyści. Już nie mogę doczekać się jego pierwszego występu w naszym zespole - powiedział dyrektor sportowy Houston, Matt Jordan.

- Watts przez ostatnich kilka lat był częścią zespołu Colorado. To bardzo dobry piłkarz. Miałem okazji współpracować z nim, kiedy był kapitanem reprezentacji USA do lat 17 podczas Mistrzostw Świata w 2009, więc znam go bardzo dobrze. Cieszę się, że mam go do dyspozycji - dodał trener Dynamo, Wilmer Cabrera.

Defensor jest dziesiątym zimowym wzmocnieniem Houston Dynamo. Wcześniej szeregi zespołu wzmocnili m.in. Darwin Cerén, Arturo Álvarez, czy Chris Seitz.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy