Oficjalnie: Wawrzyniak w Lechii

Oficjalnie: Wawrzyniak w Lechii
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk potwierdziła, że Jakub Wawrzyniak przechodzi testy medyczne, po których parafuje umowę.

31-letni obrońca wraca do Polski po krótkim pobycie w Amkarze Perm. Do Rosji trafił w zimowym oknie w minionym roku. Od tego czasu rozegrał zaledwie 15 spotkań ligowych, w których strzelił jedną bramkę.

Były reprezentant Polski do nowego klubu trafia na zasadzie wolnego transferu po uprzednim rozwiązaniu umowy z Amkarem.

Jest pierwszym zimowym transferem Lechii, w której spotka się z kolegami z czasów gry w Legii Warszawa: Arielem Borysiukiem i Danielem Łukasikiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy