Oficjalnie: Wesley w Palmeiras São Paulo

Oficjalnie: Wesley w Palmeiras São Paulo
Redakcja
Redakcja
Źródło: Palmeiras São Paulo

24-letni pomocnik pochodzący z Brazylii powraca do ojczyzny. Wesley związał się 5-letnim kontraktem z Palmeiras São Paulo.

Pomocnik, który jest wychowankiem Santosu, trafił do Werderu Brema latem 2010 roku, był kreowany na następce Mesuta Özila, który został sprzedany do Realu Madryt. W zespole prowadzonym przez Thomasa Schaafa nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Rozegrał zaledwie 25 spotkań w Bundeslidze.

Wesley już od miesiąca trenuje z brazylisjkim zespołem, który zapłaci za pomocnika 6 milionów euro rozłożone na 3 raty. Trenerem "Verdão" od 2010 roku jest Portugalczyk, Luiz Felipe Scolari. Oficjalnie Wesley ma zostać przestawiony fanom drużyny na jutrzejszej konferencji prasowej, na której zostaną również przedstawione szczegóły umowy.

Aby Brazylijczyk mógł trafić do Palmeiras wśród tamtejszych kibiców została przeprowadzona zbiórka pieniędzy, która dała 620 tysięcy dolarów, ale jak się okazało, nie była potrzebna, dlatetgo pieniądze zostaną zwrócne kibicom.

Wesley jest 2-krotnym reprezentantem "Canarinhos", podczas gry w Santosie 2 razy zdobył mistrzostwo kraju grając obok takich piłkarzy, jak Neymar i Robinho.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy