OFICJALNIE: Wiara Lecha Poznań pozyskała Telichowskiego i Zakrzewskiego

OFICJALNIE: Wiara Lecha Poznań pozyskała Telichowskiego i Zakrzewskiego fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wiara Lecha Poznań

Nowymi zawodnikami Wiary Lecha Poznań zostali Błażej Telichowski i Zbigniew Zakrzewski.

Założony dekadę temu przez kibiców Lecha zespół od kilku lat pnie się po szczeblach rozgrywkowych. Obecnie występuje w piątek lidze Red Box podlegającej pod Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Fani Lecha Poznań mają nadzieję, że wkrótce uda im się awansować jeszcze wyżej. W realizacji tego celu mają im pomóc nowo pozyskani zawodnicy.

Do zespołu Wiara Lecha dołączyli bowiem dwaj byli gracze „Kolejorza”, a więc Zbigniew Zakrzewski i Błażej Telichowski.

Pierwszy z nich przenosi się do wspomnianej ekipy z czwartoligowej Tarnovii Tarnów Podgórne w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

- To będzie znakomite zwieńczenie kilkunastoletniej kariery. Zakończę ją wśród kibiców, którym przysporzyłem swego czasu trochę frajdy, strzelając gole dla Lecha. Mam nadzieję, że jeszcze kilkanaście, a może kilkadziesiąt ich strzelę - przyznał.

Drugi ze wspomnianych graczy również trafia do Wiary Lecha w ramach transferu czasowego do 30 czerwca 2021 roku. I w tym przypadku zespół, w którym defensor występował do tej pory, to Tarnovia Tarnów Podgórne.

36-latek bronił barw „Kolejorza” w latach 2003-2006. Wspólnie z tym zespołem sięgnął zresztą po Puchar Polski w sezonie 2003/2004.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy