Oficjalnie: Widzew testuje kolejnych piłkarzy

Oficjalnie: Widzew testuje kolejnych piłkarzy fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Widzew Łódź

Litwin Povilas Leimonas oraz Kolumbijczyk Kevin Andres Mena Maturana przebywają na testach w Widzewie Łódź.

Nowi gracze trenują z zespołem od czwartku, testy potrwają kilka dni, po czym sztab szkoleniowy Widzewa zadecyduje o ewentualnym przedłużeniu z nimi współpracy.

26-letni Leimonas nominalnie występuje na środku obrony, jednak dobrze radzi sobie także na jej bokach oraz jako defensywny pomocnik. Od początku kariery występuje w litewskiej Sūduvie Mariampol, w trwającym sezonie ma na swoim koncie 25 występów. Ciekawostką jest to, że Litwin był już sprawdzany w Widzewie w zeszłym roku, jednak nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego.

20-letni Kevin Mena jest głównie napastnikiem, lecz może również grać na boku pomocy. Obecnie jest piłkarzem łotewskiego FK Spartaks Jūrmala, w tym sezonie rozegrał piętnaście spotkań, w których zanotował cztery trafienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy