OFICJALNIE: Wielki pech Clyne'a. Nie zagra przynajmniej przez sześć miesięcy

OFICJALNIE: Wielki pech Clyne'a. Nie zagra przynajmniej przez sześć miesięcy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Liverpool I The Telegraph

Nathaniel Clyne straci pierwszą część sezonu 2019/2020 z powodu kontuzji.

Liverpool potwierdził, że przygotowujący się do nowych rozgrywek prawy obrońca poważnie uszkodził więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Zdaniem „The Telegraph” 28-latek wróci do gry najwcześniej za pół roku.

- Nathaniel ciężko trenował i był w dobrej dyspozycji. Tego typu kontuzje są ciosem dla każdego zawodnika. Pewnym pozytywem jest to, że zdaniem lekarzy uraz nie jest skomplikowany. Mam nadzieję, że Nathaniel bez problemów wróci do pełni sił - powiedział menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp.

Clyne jest zawodnikiem „The Reds” od 2015 roku, kiedy to przeniósł się na Anfield z Southampton. W koszulce Liverpoolu rozegrał do tej pory 103 spotkania. Zdobył dwie bramki i zanotował pięć asyst.

Ostatnie pół roku defensor spędził na wypożyczeniu w Bournemouth. W barwach „Wisienek” wybiegał 14 razy na murawy Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy