OFICJALNIE: Wielki pech Clyne'a. Nie zagra przynajmniej przez sześć miesięcy

OFICJALNIE: Wielki pech Clyne'a. Nie zagra przynajmniej przez sześć miesięcy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Liverpool I The Telegraph

Nathaniel Clyne straci pierwszą część sezonu 2019/2020 z powodu kontuzji.

Liverpool potwierdził, że przygotowujący się do nowych rozgrywek prawy obrońca poważnie uszkodził więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Zdaniem „The Telegraph” 28-latek wróci do gry najwcześniej za pół roku.

- Nathaniel ciężko trenował i był w dobrej dyspozycji. Tego typu kontuzje są ciosem dla każdego zawodnika. Pewnym pozytywem jest to, że zdaniem lekarzy uraz nie jest skomplikowany. Mam nadzieję, że Nathaniel bez problemów wróci do pełni sił - powiedział menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp.

Clyne jest zawodnikiem „The Reds” od 2015 roku, kiedy to przeniósł się na Anfield z Southampton. W koszulce Liverpoolu rozegrał do tej pory 103 spotkania. Zdobył dwie bramki i zanotował pięć asyst.

Ostatnie pół roku defensor spędził na wypożyczeniu w Bournemouth. W barwach „Wisienek” wybiegał 14 razy na murawy Premier League.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy