OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego

OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego fot. photo-oxser / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Maccabi Tel Awiw

Eran Zahavi ponownie będzie reprezentował barwy Maccabi Tel Awiw.

Eran Zahavi wrócił do Maccabi Tel Awiw, wiążąc się z izraelskim klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku. W grę wszedł wolny transfer.

Zahavi występował już w Maccabi między 2013 a 2016 rokiem. W tym czasie rozegrał 157 meczów, notując 122 trafienia. Trzykrotnie był królem strzelców izraelskiej ekstraklasy.

Przed Maccabi 34-letni Zahavi był zawodnikiem Hapoelu Tel Awiw oraz Palermo, a później - Guangzhou City i PSV Eindhoven. W poprzednim sezonie napastnik strzelił 20 goli i zanotował 12 asyst w koszulce PSV, licząc wszystkie rozgrywki.

- Jestem podekscytowany, że mogę ponownie dołączyć do Maccabi Tel Awiw i jestem wdzięczny Mitchowi Goldharowi, Jackowi Angelidesowi i Barakowi Itzhakiemu za to, że tak się stało. Chciałbym również podziękować fanom Maccabi, których nie mogłem zawieść, bo serce nie pozwalało mi na inny wybór. Mam możliwość odwdzięczenia się wam wszystkim za miłość, którą okazywaliście mi przez cały czas. Jak zawsze w swojej karierze stawiam sobie ambitne cele i wiem, że są one zbieżne z tymi wyznaczonymi przez klub. Dążenie do doskonałości i do osiągnięć zarówno indywidualnych, jak i zespołowych, to coś, co zamierzam robić - powiedział Zahavi po parafowaniu umowy.

Maccabi Tel Awiw to trzecia drużyna ostatniego sezonu izraelskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy