Oficjalnie: Wierchowcow w Koronie

Oficjalnie: Wierchowcow w Koronie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Dmitrij Wierchowcow zasilił szeregi Korony Kielce.

Białoruski defensor po przejściu testów medycznych podpisał półtoraroczny kontrakt z ekipą z województwa świętokrzyskiego i w ciągu kilkunastu najbliższych godzin dołączy do reszty drużyny, która przygotowuje się do startu rundy wiosennej na Cyprze.

Wierchowcow od początku sezonu 2014/15 reprezentował barwy FK Ufa. W sumie dla rosyjskiego zespołu rozegrał 23 mecze i zanotował w nich jedną asystę.

Warto również dodać, że były zawodnik Naftanu Nowopołock i Krylji Sowietow Samara ma na swoim koncie 44 występy w reprezentacji narodowej Białorusi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy