OFICJALNIE: Wiktorski odchodzi z Podbeskidzia

OFICJALNIE: Wiktorski odchodzi z Podbeskidzia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała poinformowało o rozstaniu z Kamilem Wiktorskim.

26-latek nie miał w tym sezonie szans na regularne występy. To spowodowało, że zaczął się on rozglądać za nowym miejscem. Podbeskidziu było to na rękę, dlatego też rozwiązało z nim umowę za porozumieniem stron.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie w najbliższym czasie zakotwiczy środkowy obrońca.

Wiktorski, który jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz, trafił do Bielska-Białej z Zagłębia Sosnowiec latem 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 55 spotkań i strzelił w nich jednego gola.

W tym sezonie zanotował z kolei tylko jeden meczów w ramach rozgrywek o Puchar Polski.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Sokół Ostróda odpowiada Legii Warszawa. OFICJALNIE: Oświadczenie klubu Sokół Ostróda odpowiada Legii Warszawa. OFICJALNIE: Oświadczenie klubu Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy Najlepszy kobiecy klub świata chciał Kiedrzynek. „Nie robię takich rzeczy” Najlepszy kobiecy klub świata chciał Kiedrzynek. „Nie robię takich rzeczy” Miljan Mrdaković, piłkarski obieżyświat, popełnił samobójstwo Miljan Mrdaković, piłkarski obieżyświat, popełnił samobójstwo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy