OFICJALNIE: Wiktorski odchodzi z Podbeskidzia

OFICJALNIE: Wiktorski odchodzi z Podbeskidzia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała poinformowało o rozstaniu z Kamilem Wiktorskim.

26-latek nie miał w tym sezonie szans na regularne występy. To spowodowało, że zaczął się on rozglądać za nowym miejscem. Podbeskidziu było to na rękę, dlatego też rozwiązało z nim umowę za porozumieniem stron.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie w najbliższym czasie zakotwiczy środkowy obrońca.

Wiktorski, który jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz, trafił do Bielska-Białej z Zagłębia Sosnowiec latem 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 55 spotkań i strzelił w nich jednego gola.

W tym sezonie zanotował z kolei tylko jeden meczów w ramach rozgrywek o Puchar Polski.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy