OFICJALNIE: Wiktoruk na testach w Rakowie

OFICJALNIE: Wiktoruk na testach w Rakowie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa sprawdzi Bartosza Wiktoruka.

19-latek przybył do Polski kilka tygodni temu w celu znalezienia sobie nowego pracodawcy. W pierwszej kolejności trenował z krakowską Wisłą. Tej jednak nie przypadł do gustu, dlatego bez żalu z niego zrezygnowano. Decyzję nieoficjalnie tłumaczono dużymi brakami szybkościowymi zawodnika. 

Następnie dołączył on do Miedzi Legnica. Beniaminek również nie poznał się na jego umiejętnościach.

We wtorek środkowy pomocnik rozpoczął testy w Rakowie Częstochowa. W ciągu kilku najbliższych dni sztab szkoleniowy przyjrzy się jego poczynaniom. Jeśli pozostawi po sobie dobre wrażenie, otrzyma propozycję umowy.

Młodzieżowy reprezentant Polski w ostatnim czasie był związany z juniorskimi drużynami Villarrealu.

Raków Częstochowa przed kilkoma dniami poinformował o zakontraktowaniu Petra Schwarza i Dariusza Formelli. Pierwszy z nich przeszedł do pierwszoligowego zespołu z Hradec Králové na zasadzie transferu definitywnego i związał się z nowym pracodawcą do rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

Z kolei Formella został definitywnie wykupiony z Lecha Poznań za około 25 tysięcy euro po tym, jak ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w Rakowie. Skrzydłowy związał się z ekipą z Częstochowy do końca czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia umowy o kolejne dwa lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy