Oficjalnie: Will Johnson w Toronto

Oficjalnie: Will Johnson w Toronto
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Toronto FC

Will Johnson został nowym zawodnikiem Toronto FC.

28-letni pomocnik przenosi się do ekipy "Czerwonych" z Portland Timbers za nieujawnioną kwotę oraz za wybór w drugiej rundzie MLS SuperDraft 2017.

- Cieszymy się z dokonania kolejnego transferu zawodnika z międzynarodowym doświadczeniem, którym jest kanadyjski weteran, zdobywca dwóch Pucharów MLS z dwoma różnymi klubami. Will z pewnością wzmocni nasz zespół i pomoże zrealizować wyznaczony cel, jakim jest zdobycie mistrzostwa - powiedział Tim Bezbatchenko, dyrektor generalny klubu.

Johnson w minionych rozgrywkach wystąpił w 14 meczach aktualnego mistrza Major Soccer League i zdobył w nich jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

Warto również dodać, że 38-krotny reprezentant Kanady ma za sobą pobyt w takich ekipach jak Chicago Fire, SC Heerenveen, De Graafschap czy Real Salt Lake City.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy