OFICJALNIE: Wisła Kraków ściągnęła wychowanka Rayo Vallecano i Realu Madryt

OFICJALNIE: Wisła Kraków ściągnęła wychowanka Rayo Vallecano i Realu Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków potwierdziła angaż nowego zawodnika. Przybył Sergio Benito.

Jak dotąd przygoda „Białej Gwiazdy” z I ligą wygląda trochę jak zderzenie samochodu osobowego z tirem. Po świetnym początku zespół został zepchnięty pod ścianę i musi się obudzić, jeśli chce wyjść z tej opresji żywy.

Wiślacy wylądowali na dziesiątym miejscu w tabeli, dlatego zimą nie próżnują. Przeprowadzony został już szósty transfer.

Do Krakowa zawitał Sergio Benito, który niegdyś terminował w szkółkach Rayo Vallecano oraz Realu Madryt.

23-letni napastnik został bohaterem przeprowadzki definitywnej z Córdoby. Przez ostatnie pół roku rozegrał dziesięć spotkań i raz wpisał się na listę strzelców.

Dla Hiszpana mierzącego 174 centymetry wzrostu to pierwsza okazja do sprawdzenia się poza ojczyzną.

Jego kontrakt z Wisłą obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Dzisiaj ekipa prowadzona przez Radosława Sobolewskiego potwierdziła także angaż Mikiego Villara.

Łącznie jest to już szósty zimowy nabytek Wisły Kraków, gdyż wcześniej pozyskani zostali David Juncà, Tachi, Igor Sapała oraz Álex Mula.

Szkoleniowiec krakowian ma nadzieję, że z tą grupą uda mu się wywalczyć awans do Ekstraklasy, z której klub spadł w poprzednim sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy