OFICJALNIE: Witan w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Witan w Arce Gdynia
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia opublikowała komunikat, informując o angażu Andrzeja Witana.

Ofensywa transferowa „Żółto-Niebieskich” trwa w najlepsze. Wszystko po to, aby skutecznie przebudować skład przed walką o powrót do Ekstraklasy, gdyż jak wiemy, zespół nie tak dawno spadł do I ligi.

Wiedząc na co się zanosi, władze ekipy z Gdyni nie próżnowały i w ostatnich tygodniach sprowadzono m.in. Kamila Mazka. Siłą rzeczy Arkę opuściło też kilku zawodników, w tym dwóch bramkarzy - Pavels Steinbors i Marcin Staniszewski.

Biorąc to pod uwagę, do spadkowicza najwyższego szczebla rozgrywek w naszym kraju przybył Daniel Kajzer, a dzisiaj potwierdzono angaż następnego golkipera.

Andrzej Witan od końcówki lipca był dostępny na zasadzie wolnego transferu, gdyż właśnie wtedy zakończył on swoją przygodę z Chojniczanką Chojnice, w barwach której uprzednio rozegrał dziewięć spotkań (bez czystego konta). Polak ze „Śledziami” związał się teraz do połowy 2022 roku.

W przypadku 30-latka mamy do czynienia z niezwykle doświadczonym graczem, który na poziomie I ligi uzbierał 121 występów, dokładając do tego rezultatu 17 meczów w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy