Oficjalnie: Włoski napastnik w A-League

Oficjalnie: Włoski napastnik w A-League
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Western Sydney Wanderers

Federico Piovaccari w sezonie 2015/2016 A-League będzie występował w Western Sydney Wanderers. Trafia tam na zasadzie wolnego transferu.

30-letni włoski napastnik przenosi się do ligi australijskiej po niezłym sezonie w Hiszpanii w barwach Eibaru. Strzelił sześć bramek w 28 meczach, a była to jego pierwsza kampania na najwyższym stopniu rozgrywkowym w jednej z czołowych lig. Wcześniej rok grał w rumuńskiej Steaule. We Włoszech udało mu się jedynie sięgnąć poziomu Serie B.

W przeszłości jednak wydawało się, że zrobi większą karierę. W 2004 roku trafił do Interu, reprezentował jednak tylko zespół młodzieżowy. 

Dla Piovaccariego to już szesnasty (trzynaście z nich to kluby włoskie) pracodawca w karierze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy