OFICJALNIE: Wójcik w Forward Madison

OFICJALNIE: Wójcik w Forward Madison fot. Jan-Niklas Kö | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Forward Madison FC

Forward Madison poinformowało o pozyskaniu Wojciecha Wójcika.

W ostatnim czasie polscy piłkarze są niezwykle pożądanym towarem, jeśli chodzi o rynek amerykański. W Major League Soccer gra czterech naszych przedstawicieli, a niedługo dołączy do nich Jarosław Niezgoda. Jeśli chodzi z kolei o szczebel niżej, to występuje na nim Dariusz Formella.

Okazuje się, że i w trzeciej lidze będziemy mieć swojego rodaka. Do zespołu Forward Madison dołączył bowiem Wojciech Wójcik.

Napastnik trafił do tej ekipy z Hartford Athletic. W barwach wspomnianej drużyny zanotował w minionych rozgrywkach 31 meczów. Strzelił w nich siedem bramek.

Nowy zespół Wójcika zajął w poprzednim sezonie USL League One czwarte miejsce w rundzie zasadniczej i odpadł w półfinale play-offów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy