OFICJALNIE: Wojowski w Gryfie

OFICJALNIE: Wojowski w Gryfie fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Paweł Wojowski zasilił szeregi Gryfu Wejherowo.

23-latek jest wychowankiem Arki Gdynia. W zespole z Trójmiasta rozegrał 84 spotkania. Na jego dorobek składa się pięć bramek oraz siedem asyst. Po kilku tygodniach treningów z pierwszym zespołem klub zdecydował na jego transfer.

Chęć pozyskania skrzydłowego przejawił Gryf. Zawodnik trafi do drugoligowca na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między klubami będzie obowiązywać do końca bieżących rozgrywek.

W rundzie jesiennej Wojowski był graczem GKS-u Bełchatów. W barwach tego klubu wystąpił w 12 spotkaniach, na które złożyły się 903 minuty.

To trzecie wypożyczenie 23-latka w karierze. Wcześniej było mu dane występować w zespołach Stomilu Olsztyn i wspomnianego GKS-u Bełchatów.

Po 19 kolejkach Gryf zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Na koncie ekipy z Wejherowa znajduje się 13 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy