Oficjalnie: Wróbel wraca do Termaliki

Oficjalnie: Wróbel wraca do Termaliki
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Jakub Wróbel znajdzie się w kadrze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza na nadchodzący sezon.

Pochodzący z sąsiadującego z Niecieczą Żabna zawodnik spędził rundę wiosenną na wypożyczeniu w Siarce Tarnobrzeg. Udane występy w II lidze sprawiły, że 22-latek w przyszłym sezonie otrzyma kolejną szansę na grę w Ekstraklasie. Do tej pory udało mu się zaliczyć udział w trzech meczach najwyższej klasy rozgrywkowej.

Klub spod Tarnowa był bardzo aktywny na rynku transferowym. Do drużyny, którą w nowym sezonie poprowadzi Czesław Michniewicz, dołączyło już sześciu nowych zawodników - wypożyczony z Piasta Gliwice Kornel Osyra, były gracz Podbeskidzia Samuel Stefanik, skrzydłowy David Guba, pomocnik Vlastimir Jovanović i bramkarz Dariusz Trela (ostatnio Korona Kielce). Od 1 lipca piłkarzem "Słoni" jest także Przemysław Szarek, który podpisał kontrakt podczas zimowej przerwy w rozgrywkach. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy