OFICJALNIE: Wychowanek Barcelony w Los Angeles FC

OFICJALNIE: Wychowanek Barcelony w Los Angeles FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Los Angeles FC

Sergi Palencia będzie kontynuował karierę w Los Angeles FC.

Nominalny prawy obrońca uchodził swego czasu za bardzo utalentowany produkt szkółki Barcelony.

Świadczy o tym fakt, że w początkowych latach swojej kariery pomógł „Dumie Katalonii” wygrać Ligę Młodzieżową oraz awansować rezerwom na zapleczem LaLigi.

Sergi Palencia nie mógł jednocześnie liczyć wówczas na otrzymanie szansy w pierwszym zespole i dlatego skorzystał z okazji zaliczenia wypożyczenia do FC Girondins Bordeaux, gdzie prezentował się na tyle solidnie, że latem 2019 sięgnęło po niego Saint-Étienne.

W barwach drugiej z francuskich klubów nie wiodło mu się już tak dobrze i dlatego trafił dwukrotnie tymczasowo do CD Leganés, notując w nim dwa udane sezonu, co poskutkowało otrzymaniem drugiej szansy w „Zielonych” na poziomie Ligue 2.

Blisko 27-letni zawodnik nie był jednak zadowolony z otrzymywanych szans, co poskutkowało rozwiązaniem współpracy i zaliczeniem przez gracza wolnego transferu do Los Angeles FC.

Defensor związał się z amerykańskim zespołem do końca 2024 roku z opcją przedłużenia kontraktu ze strony drużyny o dodatkowe dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy