OFICJALNIE: Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO]

OFICJALNIE: Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester United

Manchester United przedstawił wyjazdową koszulkę przygotowaną na sezon 2020/2021.

Firma adidas zaprezentowała już wspólnie z „Czerwonymi Diabłami” projekt domowego utytułowanego angielskiego zespołu.

Teraz przyszedł czas na to, aby światło dzienne ujrzał wyjazdowy komplet Manchesteru United. A ten zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami będzie w kolorze czarnym i przyozdobiony w monochromatyczny wzór.

Całość stroju uzupełniają czarne spodenki oraz getry z białymi wstawkami - pasy na barkach, z boku spodenek i getrach, herb i nazwa klubu oraz loga sponsorów.

Ekipa z Old Trafford zaprezentuje się w wyjazdowy koszulkach już w niedzielę, kiedy to zmierzy się w półfinale Ligi Europy z Sevillą.

Wyjazdowy strój Manchesteru United na sezon 2020/2021Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy