OFICJALNIE: Xavi zostaje w Al-Sadd

OFICJALNIE: Xavi zostaje w Al-Sadd fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Al-Sadd

Xavi podpisał nowy kontrakt z Al-Sadd.

Klub z Kataru poinformował, że Hiszpan będzie jego trenerem również w sezonie 2020/2021.

Legenda Barcelony i całej hiszpańskiej piłki trafiła do Al-Sadd w 2015 roku. Na początku Xavi był piłkarzem katarskiego zespołu, a w zeszłym roku został jego szkoleniowcem. Od tamtej pory 40-latek zdobył z drużyną Puchar oraz Superpuchar Kataru.

Jeśli chodzi o sezon 2019/2020, na pięć kolejek przed jego końcem Al-Sadd zajmuje trzecie miejsce w tabeli katarskiej ekstraklasy. Do pierwszego Al-Duhail traci 10 punktów.

Na powrót Xaviego do Barcelony trzeba będzie więc poczekać. Pytany o taki ruch Hiszpan już parokrotnie dawał do zrozumienia, że w odpowiednim czasie będzie chciał ponownie trafić na Camp Nou i spróbować tam swoich sił w roli trenera. Przedłużenie współpracy z Al-Sadd sprawia jednak, że na pewno nie dojdzie do tego w tym roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy