Oficjalnie: Yanga-Mbiwa w Lyonie
2015-08-14 22:46:42; Aktualizacja: 10 lat temu
Mapou Yanga-Mbiwa jest najnowszym wzmocnieniem Olympique Lyon.
Defensor, który podpisał pięcioletnią umowę, przechodzi z AS Roma za kwotę ośmiu milionów euro; dodatkowe dwa miliony euro to ewentualne bonusy.
Włosi zarobili na stoperze, bowiem sprowadzili go w styczniu z Newcastle United za 7,7 miliona euro.
26-latek profesjonalną karierę rozpoczynał w Montpellier, z którego w styczniu 2013 roku przeniósł się do NUFC. Przez półtora roku w Anglii nie przekonał jednak w pełni do swoich umiejętności i trafił do Serie A. Teraz odchodzi z Rzymu po rozegraniu 28 spotkań, gdyż i tak straciłby miejsce w składzie po powrocie, po długiej przerwie spowodowanej operacją mózgu, Leandro Castána.






![Trent Alexander-Arnold „przywitany” przez kibiców Liverpoolu [WIDEO]](img/photos/103342/170x113/trent-alexander-arnold.jpg)




![„Kompletny” występ Luisa Diaza, Bayern Monachium niepokonany [WIDEO]](img/photos/109368/90x60/luis-diaz.jpg)


![Gorzki powrót Trenta Alexandra-Arnolda na Anfield. Liverpool górą w hicie z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)
![Spektakularny rajd w Lidze Mistrzów. Przeszedł całe boisko i strzelił gola [WIDEO]](img/photos/112340/90x60/xyz.jpg)





