Oficjalnie: Yussuff i Socha na dłużej w Arce

Oficjalnie: Yussuff i Socha na dłużej w Arce fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Arka Gdynia

Rashid Yussuff i Tadeusz Socha podpisali nowe umowy z Arką Gdynia.

Obaj zawodnicy związali się z klubem rocznymi kontraktami. W dokumencie parafowanym przez Anglika widnieje zapis zawierający opcje przedłużenia pobytu o kolejne dwanaście miesięcy.

Urodzony w Londynie Yussuff trafił do Gdyni w sierpniu 2015 roku. Wychowanek Charltonu Athletic wcześniej występował w takich zespołach jak m. in. AFC Wimbledon czy maltański Zebbug Rangers FC. 26-letni skrzydłowy w minionych rozgrywkach wziął udział w 19 spotkaniach, w których zdobył trzy bramki.

Socha jest wychowankiem Śląska Wrocław, w którym występował do lutego 2015 roku. Później grał w Drutex-Bytovii Bytów, a przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu trafił do drużyny prowadzonej przez Grzegorza Nicińskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy