Oficjalnie: Yussuff i Socha na dłużej w Arce

Oficjalnie: Yussuff i Socha na dłużej w Arce fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Arka Gdynia

Rashid Yussuff i Tadeusz Socha podpisali nowe umowy z Arką Gdynia.

Obaj zawodnicy związali się z klubem rocznymi kontraktami. W dokumencie parafowanym przez Anglika widnieje zapis zawierający opcje przedłużenia pobytu o kolejne dwanaście miesięcy.

Urodzony w Londynie Yussuff trafił do Gdyni w sierpniu 2015 roku. Wychowanek Charltonu Athletic wcześniej występował w takich zespołach jak m. in. AFC Wimbledon czy maltański Zebbug Rangers FC. 26-letni skrzydłowy w minionych rozgrywkach wziął udział w 19 spotkaniach, w których zdobył trzy bramki.

Socha jest wychowankiem Śląska Wrocław, w którym występował do lutego 2015 roku. Później grał w Drutex-Bytovii Bytów, a przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu trafił do drużyny prowadzonej przez Grzegorza Nicińskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy