Oficjalnie: Z Championship do A-League

Oficjalnie: Z Championship do A-League
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Perth Glory

27-letni Rhys Williams po raz pierwszy w karierze zagra w ojczyźnie.

W dodatku środkowy obrońca lub defensywny pomocnik wzmocnił klub z rodzinnego Perth - Perth Glory. Do drużyny dołączy w lipcu, gdy rozpocznie przygotowania do sezonu 2016/2017.

Williams Australię opuścił już w 2005 roku, by grać dla Middlesbrough. Z tego klubu w 2009 roku został wypożyczony do Burnley i niedawno na zaledwie trzy mecze do Charlton Athletic. Teraz zmienia barwy na zasadzie wolnego transferu.

Ciekawostką jest, że mógł reprezentować, ze względu na matkę z Indii i ojca z Australii, jedno z czterech państw: Australię, Anglię, Indie lub Walię. W tej chwili jego bilans dla tego pierwszego zamyka się w 14 meczach.
W Perth spotka się ze swoim bratem Arynem (22-letni prawy obrońca), który również podpisał już kontrakt na sezon 2016/2017 A-League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy