Oficjalnie: Z Manchesteru City do Twente

Oficjalnie: Z Manchesteru City do Twente
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Twente

Yaw Yeboah został nowym zawodnikiem Twente.

Młodzieżowy reprezentant Ghany trafił do holenderskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Manchesteru City.

- Nie mogę doczekać się gry w nowej drużynie. W ubiegłym sezonie zdobyłem doświadczenie w Lille. Trenując z pierwszą kadrą dało mi dużo pewności, a to było dla mnie ważne. Teraz chciałbym zacząć regularnie pojawiać się na boisku. Wiele dobrego o Twente powiedział mi Thomas Agyepong (zawodnik „The Citizens”, który spędził w Twente poprzednie rozgrywki - przy. red.), dlatego zdecydowałem się tutaj przyjść - powiedział 19-letni skrzydłowy.

Yeboah w minionym sezonie rozegrał we francuskiej ekipie zaledwie pięć spotkań, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy