Oficjalnie: Zahorski wrócił do Polski

Oficjalnie: Zahorski wrócił do Polski
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Tomasz Zahorski podpisał kontrakt z GKS-em Katowice.

13-krotny reprezentant Polski i uczestnik Euro 2008 związał się z "GieKSą" umową do końca sezonu z możliwością przedłużenia o kolejny rok. W nowych barwach zadebiutuje już jutro,  podczas sparingu ze swoją byłą drużyną - Górnikiem Zabrze. To właśnie w "Trójkolorowych" Zahorski spędził najwięcej czasu spośród swoich dotychczasowych zespołów - łącznie było to aż 5,5 roku.

31-letni napastnik ostatnio był zawodnikiem amerykańskiego Charlotte Independence, grającej na trzecim poziomie rozgrywkowym. Poza Zabrzem występował też m. in. w Jagiellonii, MSV Duisburg czy Górniku Łęczna.

- Tomek jest bardzo uniwersalnym piłkarzem, więc może świetnie funkcjonować także w duecie z Grzegorzem Goncerzem. Wierzymy, że nasz zespół zyska na jakości i doświadczeniu – powiedział Dariusz Motała, menedżer GKS-u.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy